• Обновено
NCRD Коса Clippers за Мажи Cordless Коса Clippers, Професионални Титаниум & Керамички Влакна Clippers за Barbers со 3 Прилагодливи Брзина Settings & LCD Дисплеј

NCRD Коса Clippers за Мажи Cordless Коса Clippers, Професионални Титаниум & Керамички Влакна Clippers за Barbers

Rating 
DEN 1003.20

Залиха
Во магацинот.

ДОЛГОТРАЈНИ И CORDLESS : Изграден во 2000m Ah Li-ion батерија со кои можете лесно да наплатат со станица за полнење/полнење кабел, cordless коса clippers може да ги поддржи 6 часа на cordless користиме по 3 часа за целосно полнење.Исто така може да се користи со кабелот.Полно тело, водоотпорен и LED display After користење на оваа машина и тример, тоа може да се чистат лесно и брзо во вода; LED дисплеј покажува останатите батеријата време се користи и за полнење и во процент.ПЕТ ПРИЛАГОДЛИВИ СЕЧИЛОТО ПОЗИЦИЈА ПРИЛАГОДУВАЊА : Пет прилагодливи сечилото позиција settings (0.8 mm, 1.1 мм, 1.4 mm, 1.7 мм, 2.0 mm) и 4 често користените полна големина тример чешли (3/6/9/12mm) за прецизно сечење трим избричат.ИЗДРЖЛИВИ МОНТАЖНИ КЕРАМИЧКИ НОЖ ТИТАНИУМ : Висок-јаглерод авто-острат ножеви се прецизност земјата да останат остри подолго, со керамички главата и со нож титаниум, нашата коса clipper може да се користи за долго време и никогаш не рѓа.Исто така, монтажни ножот се направи полесно чистење.Ако имате било какви прашања, молам контактирајте ме и ќе биде во вашата услуга 24 часа на ден.Функција : Прецизност на лицето коса тело чешлање тример со нож титаниум технологија.Коси контрола на прецизност намалување на вредноста, идеален за слама изглед.Турбо зголеми функција за сечење на екстра дебели груба коса.Глава може да се отстрани за лесно cleaning Specification:Напон :110 V - 220 VShell материјал : не ' рѓосувачки челик дел од телото + АБС материјал + LED screen Battery време на полнење : 180 minutes Running време : 360 minutes Battery : 2000m Ah Package Вклучува : Професионални коса clippers X 1 Guide чешли X 4 Charging кабел X 1 Cleaning четка X 1 Thank ти многу за вашата доверба и поддршка, и ви посакувам среќен живот.

Основни карактеристики

Најдобри понуди