• Обновено
HENGGE 35W LED Custom Image GOBO Логото Проектор Рекламирање Знак Светлина Слободни Сопствени Стакло GOBO (Затворен, Сребро)

HENGGE 35W LED Custom Image GOBO Логото Проектор Рекламирање Знак Светлина Слободни Сопствени Стакло GOBO (Затворен,

Rating 
DEN 1747.20

Залиха
Во магацинот.

[Професионални Оптички Систем] : се Состои од висок квалитет на леќи, Кри ДОВЕДЕ и стакло модели.LED Gobo светилки произведуваат висок интензитет, стабилна осветлување зрак кој проекти вашата работа во high-definition слики со никакви проблеми за слабо или светла за осветлување.Проекција опсег е 33 стапки во темно или слабо област и 10 нозете во светли област. [Трајни] : алуминиум легура случај е идеален за дисипација на топлина и затоа нема да бидат оштетени од континуирана употреба.Проекторот има ' рѓа-доказ, компактен и издржливи за домување кои ќе ви обезбеди со супериорна услуга во следните неколку години. [Лесно да се инсталира] : Заради посебната шема плоча поддршка дизајн, моделот на образецот е добро заштитени и лесно може да го замени.Можете да ја завршите инсталацијата во 10 минути без техничар и инсталирате на ѕид, подот или таванот на проектот јасно, јасно мирна слика за вашиот специјален настан.specification Light извор : 35 W LED (6500 K кул бело), животен век на 30.000 hours Image : still Illumination : 1621 лукс @ 3m Input напон : напојување 110 V да 265 VACPattern големина : 37.5 mm надвор, 23 мм image Beam агол : 15°Проекција опсег : 10 нозете светла, 26 нозе dark Housing : алуминиум alloy Total тежина : 1.5 Kgnote : Испорака на производи Процес : Цел - Потврди GOBO Прилагодено Режим - GOBO Производство (монохроматски и на два боја 3 дена, 3 бои или повеќе) 5 дена - Испратете колет - Arrival Where да се користи моделот projector Show вашето лого за вашата компанија, продавница, ресторан, bar Projection, партија, настан theme Project виртуелна маркери на подот/ѕидот за предупредувања, водич во трговскиот центар, warehouse Project имињата на невестата и младоженецот во wedding This топ-of-the-линија проекторот е идеален за рекламирање, Dj-и, настан planners.

Основни карактеристики

Најдобри понуди