• Обновено
QMADIX $350 Екран Заштита-Невидливи Првиот Одбрана Нано Течност Стакло Екран Заштитник за Сите Телефони Таблети Паметни Часовници Samsung на Apple iPhone, iPad Галакси и Универзал

QMADIX $350 Екран Заштита-Невидливи Првиот Одбрана Нано Течност Стакло Екран Заштитник за Сите Телефони Таблети

Rating 
DEN 3839.76

Залиха
Во магацинот.

✅ НЕВИДЛИВИ ЗАШТИТА : Самоуверено се земе вашата паметни телефони и таблети, каде било со крајна течни стакло заштита.На нано технологијата е интегрирана во екранот отпорен на гребење. ✅ ЛЕСНО ДА се ПРИМЕНИ НА СИТЕ ЕКРАНИТЕ од СТАКЛО : Во помалку од 10 минути, било која од вашите паметни уреди можат да бидат веднаш заштитени со овој екран заштитник исполнет со нанотехношка.Се создаде најдобар балон за слободни универзална одговара со лесно бришејќи нашите Невидливи Првиот Одбрана течни стакло врз површината на вашиот телефон!. ✅ ТЕШКИ И СВЕТЛИНА : и Нашите НАНО стакло екран заштитник обезбедува јасна слој на површината на вашиот уред, создавајќи 9 H течни екран заштитник заврши дека е 500x потенки од влакното. ✅ Голема за мобилни телефони, со криви екрани. ✅ Заштита покриеност е валидна само во САД + порторико и МОРА да БИДАТ ПРИЈАВЕНИ во РОК од 30 ДЕНА ОД КУПУВАЊЕТО.Без исклучоци може да се направат.Покриеност важи 365 дена од датумот на купување.Ако имате тешкотии при регистрирањето, и не се сигурни дали сте регистрирани правилно ве молиме контактирајте Qmadix за помош.Гаранцијата ќе биде voided ако предмети се вратени.

Основни карактеристики

Најдобри понуди