• Обновено
Пакет – 2 Предмети: Vantrue N2S 4K Цртичка Cam + Vantrue 11.5 ft Hardwire Комплет

Пакет – 2 Предмети: Vantrue N2S 4K Цртичка Cam + Vantrue 11.5 ft Hardwire Комплет

Rating 
DEN 455.76

Залиха
Во магацинот.

【Еден Пред 4 K и 1440 P Двојна Цртичка Камери со Аудио за Uber/Rideshare Возачи】На N2 S Пред и во Внатрешноста Цртичка Камерата може да снима супер QHD видеа Collision detection овозможува на предните и задните цртичка cam за авто моќ и ќе почне да се снима ако било несреќа е откриен.Го следи вашиот автомобил 24 часа на ден за мир на умот. 【Supercapacitor & G-Сензор】На dashcam користи supercapacitor која може да издржи екстремни температури се движат од 14 до 158°F. Тоа би можело да се спречи ризик од прегревање и да се обезбеди живот на траење, како и веродостојноста на кам.Додека вградениот G-сензор детектира несреќа, видео на тековната несреќа ќе се заклучи автоматски, како и да биде зачуван како "настан" видео за да се обезбеди важни датотеки се добро заштитени. 【Доаѓаат со Надворешен GPS Планината и Сигурен По Продажба на Услуги】Оваа двојна автомобил камера доаѓа со надворешен вшмукување чаша планината, што ќе ви овозможи да ги сними на правецот, брзината и локација да се координираат.Поддржува класа 10 или повисоко микро SD картички до 256 GB(не е вклучен, треба да се купи одделно).Препорачуваме Vantrue 256 GB Микро SD картичка.Vantrue нуди 30 Ден парите назад и 18-месечно производ гаранцијата.Ве молиме контактирајте со нас веднаш, ако имаш било какви проблеми или сомнежи, ние ќе се вратам на вас во рок од 24 часа.Пакет – 2 Предмети : Vantrue N2 S 4 K Цртичка Cam + Vantrue 11.5 ft Hardwire Комплет.

Основни карактеристики

Најдобри понуди