• Обновено
MiOYOOW 2 парчиња Автомобил Вратата Светла, Автомобил Вратата на Проектор Автомобил Вратата Лого за Добредојде Проекторот со Налепница Вратата Сенка Светлина за Сите

MiOYOOW 2 парчиња Автомобил Вратата Светла, Автомобил Вратата на Проектор Автомобил Вратата Лого за Добредојде

Rating 
DEN 263.76

Залиха
Во магацинот.

Ние ви ветуваме на задоволување на решенија во рок од 24 часа.Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја на објектот може да биде благо, различни од бојата прикажани на сликите.Ве Молиме Да Се Разбере, Благодарение!.Лесен за инсталација : Нема потреба ударна дупка, без жици, без disassemblying, Само се држи светлина светилка на вратата панел и да се држиме на магнет на дното на автомобил рамка.5 (V)Моќност : 5 WLight код тип : LEDFeatures : 1.Функцијата е многу сјај, welcome светлината ќе биде прикажан на земјата по вратата е отворена, сопственикот се дадени повеќе почит од страна на бренд автомобил.Тоа може да биде инсталиран во двете лево и право на вратата.Совршена Изведба : Учтивост вратата светлина се направи вашиот автомобил уметнички покрај атмосфера. Лесен и брз за инсталација, вратата светилка проектор лесно може да се инсталира во рок од неколку минути, со лента, без дупчење, без жици.Ако имате било каков проблем , ве молиме слободно контактирајте со нас во секое време.По Продажба на Услуги : ви Благодариме за вашето купување. Light sensor, автоматски се пали кога ќе се отвори вратата на night Package List : 2 x Автомобил Светла (без Батерија)2 x Stickers Note : 1.Нема штета на возилото.Осветлување стабилна и постојана, јасно и мека.Спецификација : Материјал : ABSColour : Black Voltage : 4.Премиум Материјал : Безжичните вратата светлина бара многу ниска енергија а нуди висока дефиниција и светла за осветлување.Авто-On & Off : вратата На автомобилот светлина проектор дизајниран со безжичен сензор за контрола со магнет во близина на сензорот кој ќе го активира светлина.Ве молиме овозможи 1-2cm мерење на отстапување се должи на рачно мерење.Не го оштети вашиот автомобил на сите. Општи додатоци, која може да се инсталира на секоја врата панел кој е рамен и станот во близина на дното.

Основни карактеристики

Најдобри понуди