• Обновено
Р X Издувни Цевки за Б-25 Мичел Авион хонг конг Модели 1/32 REXx 32034 Гранка Цевки

Р X Издувни Цевки за Б-25 Мичел Авион хонг конг Модели 1/32 REXx 32034 Гранка Цевки

Rating 
DEN 743.76

Залиха
Во магацинот.

Производители : REXx.Скала : 1/32. Издувните цевки.За модел : B-25 "Мичел".Тип : Додатоци.Додатоци за Б-25 "Мичел" 1/32 REXx 32034 Гранка цевка дизајнирани да се користи со HK Модели Материјал : Метал Тема : Авионите Скала : 1/32 Состојба : Нова Производители : REXx Земја на потекло : Украина Информации за моделот : REXx 32034 За модел : B-25 "Мичел".

Основни карактеристики

Најдобри понуди