• Обновено
WALNUTA Автомобил Безжичен Полнач ,10W Безжична Брз Автомобил Полнач Воздухот се Пропустливи Планината Phone Држач (Боја : Бела)

WALNUTA Автомобил Безжичен Полнач ,10W Безжична Брз Автомобил Полнач Воздухот се Пропустливи Планината Phone

Rating 
DEN 2524.56

Залиха
Во магацинот.

Дури и ако патот е ужасно, тоа не се тресат.Дури и ако патот е ужасно, тоа не се тресат.Не се плаши од повреда на телефонот.Ви Благодариме За Вашето Разбирање.Електромагнетна индукција дизајн,вие само треба да се стави долу на вашиот телефон,тоа ќе наплаќаат автоматски.Answer : ___________________________ Note : 1.Тоа ќе биде заклучен од попушта со една рака.Висока температура заштита,во Текот напон заштита од Електромагнетно поле заштита,во Текот на моќ заштита,Кратки-коло заштита,Над-испуштање заштита,Над-полнење заштита од Над-струја protection The внатрешни работи триаголник структура е надграден за да обезбеди непречено врски со заглавени услови.Квалитет на бакар-core големи калеми понуда за непрекинато напојување во bumping патишта. Ве молиме Овозможи 1-3мм се Разликува Поради Прирачник за Мерење.Судрат горе и долу,лево и десно,напред и назад,заклучување на паметен телефон цврсто.

Основни карактеристики

Најдобри понуди