• Обновено
ЏИН-НИ WSJIN Канцеларија Училиште Производи LCD Екран Електронски Време Часовникот Хартија Картичка англиски Присуство Машина Удар Машина, Поддршка Музика Бел

ЏИН-НИ WSJIN Канцеларија Училиште Производи LCD Екран Електронски Време Часовникот Хартија Картичка англиски

Rating 
DEN 1557.60

Залиха
Во магацинот.

Office & Училиште Производи,постојат и многу производи, ве молиме изберете она што ви се допаѓа!.Supplyed од страна на квалитетот на добавувачи, и квалитетот е загарантирана!.Висок квалитет на продавачот, брза испорака, да обезбеди на вас со одлична услуга по продажбата.LCD Екран Електронски Време Часовникот Хартија Картичка англиски Присуство Машина Удар Машина, Поддршка Музика Бел. 1. Сосема нов и висок квалитет. 2. Таа има две печатење во боја : црна и црвена. 3. Таа поддржува музика бел. 4. Инсталација метод : ѕид mountable. 5. Напон : 100-240 V 50 / 60 HZ 6. Адаптација напон : 13 V.

Основни карактеристики

Најдобри понуди