• Обновено
Lysol средства за Дезинфекција Спреј, Рано Наутро Ветре, 12.5 Унца (Пакување од 12)

Lysol средства за Дезинфекција Спреј, Рано Наутро Ветре, 12.5 Унца (Пакување од 12)

Rating 
DEN 2114.40

Залиха
Во магацинот.

Убива 99.9% од мувла и mildew*.Убива 99.9% од бактериите на меки површини* како место третман.Убива 99.9% од мирис предизвикува бактерии*.Убива 99.9% од вируси и бактерии* (*кога се користи како што е наведено).Достапни во повеќе свежи, чисти мириси.Lysol средства за Дезинфекција Спреј, Рано Наутро Ветре, 12.5 Унца (Пакување од 12).

Основни карактеристики

Најдобри понуди