• Обновено
OMIDM Чевли Рек Организатор Чевли Клупата за Складирање со Седиште Ходникот Чевли Кабинет со Организатор Обувки Rack Единица за Складирање на Мебел за Дневна Соба Cloakroo

OMIDM Чевли Рек Организатор Чевли Клупата за Складирање со Седиште Ходникот Чевли Кабинет со Организатор Обувки

Rating 
DEN 484.80

Залиха
Во магацинот.

Белата тело на чевли столче е исти со перница на врвот, која подобро ја претставува тоа елегантен и едноставен карактеристики.Внатрешниот слој дизајн го прави најголем дел од просторот.Во исто време, на нервира вратата може да се одржува хигиена и да се спречи акумулација.Производот е направен од двојно-layer висок квалитет на еколошки particleboard, што го прави производот повеќе стабилна и силна.Тоа може да се користи не само како чевли багажник, но исто така и како лесен-за појавување на чување на полица, ви помага да се избегне за да куп чевли или други работи во хаотичен начин.Може да се стави број на полици во соба, бањата или коридор.Тоа може да ви помогне да се избегне редење чевли на врвот од едни на други, или да се спречи влезната врата од преземањето премногу подот.

Основни карактеристики

Најдобри понуди