• Обновено
Црн Череп Мобилен Телефон Чанта Crossbody, Телефон Торба, Crossbody Мобилен Телефон Паричникот Чанта, Симпатична Телефон Purses за Мажи Жени

Црн Череп Мобилен Телефон Чанта Crossbody, Телефон Торба, Crossbody Мобилен Телефон Паричникот Чанта, Симпатична

Rating 
DEN 2383.20

Залиха
Во магацинот.

Мулти Функционални : Повеќе простор и кредитни картички слотови ви овозможи да ги складирање секојдневно мал објект.Гаранција од wmhshangmao : 5-ѕвезда гаранција, 30-ден полн со наплата на гаранција.Може да има некои мали разлики помеѓу тон на боја на слики и дека на реалните предмети поради светлосни ефекти, се следи светлината и контрастот.Стилски и шик дизајн оди добро со било облека во која било прилики како работа, бизнис, датира, дневна, патување, училиштето и ќе се чувствувате удобно да го носат.Топло Совети : Бидејќи димензија над се мери од страна на страна, големината на вистинскиот објект што сте го добиле може да постои 0.Тоа не само што може да го видиме, но исто така може да поставите готовина / кредитни картички / мини огледало / монети / копчиња и кармин итн.Ние ќе размена на тоа или да ви даде целосна наплата.Можете да го носат околу hands-free и чување на вашите предмети организирани.5-1cm отстапување.Мали видиме торбичка одговара за Европски/Американски женски, и доволно долго за да го носат како crossbody/една торба.Можете да изберете еден ви се допаѓа, тие се и практични & мулти - функционални, со што би се како на телефонот торба и паричникот торба, прилагодливи и пренослив рака, без разлика Дали тоа е како торба, crossbody торба, или чанта, се приспособат на тоа како ви се допаѓа, не ви се потребни да се одржи оваа торба и слободни вашите раце.Дизајниран со организацијата и стил на ум,, оваа мала crossbody видиме чанта има само право карактеристики за да ви помогнат во вашиот секојдневен живот.Совршен избор кога сакате торба која е исклучителна.

Основни карактеристики

Најдобри понуди