• Обновено
Decal за Douglas A-20 Бостон Pin-Up Носот Уметност и Stencils Дел # 1 Скала 1/48 Foxbot 48-019 - Модел Комплет

Decal за Douglas A-20 Бостон Pin-Up Носот Уметност и Stencils Дел 1 Скала 1/48 Foxbot 48-019 - Модел Комплет

Rating 
DEN 743.76

Залиха
Во магацинот.

Производителот : Foxbot Decals (Украина).Сериски број : 48-020. Скала : 1/48. Сет decals.Состојба : Нова.Производителот : Foxbot Decals (Украина) Тема : Додатоци за воен авион Код : 48-019 Скала : 1/48 Материјал : Decal Лист Состојба : Нова Погоден за модели на таквите брендови : AMT/ERTL, Italeri, Revell колекции Висок Квалитет Decal - 5 варијанти на собранието, за U. S. A. F. A-20 Pin-Up Носот Уметност и Stencils.Пакетот вклучува : 2 decal листови Настава.

Основни карактеристики

Најдобри понуди