• Обновено
Детроит Кошула Компанија Mens Џип Текст Качулка Маскирани Sweatshirt со Пред Торбичка Црна

Детроит Кошула Компанија Mens Џип Текст Качулка Маскирани Sweatshirt со Пред Торбичка Црна

Rating 
DEN 1512.00

Залиха
Во магацинот.

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 8.5 оз.(НАС) 14.1 оз.(CA), 80/20 памук/ полиестер мешавина руно со 100% памук на лицето, 20 синглови.Произведено во САД и Увезени.Стандард Се Вклопуваат. 80/20 памук/ полиестер мешавина руно со 100% памук на лицето.Џерси наредени хауба, Сплит-stitched двојно-игла за шиење на сите шевовите,.Метал претходно биле вклучени, Пред торбичка џеб.Висок квалитет, целосно лиценцирана од страна FCA. 8.5 оз.(НАС) 14.1 оз.(CA), 80/20 памук/ полиестер мешавина руно со 100% памук на лицето, 20 синглови.Стандард fit Metal eyelets Front торбичка џеб.

Основни карактеристики

Најдобри понуди