• Обновено
DIAOD Градинка Децата Маса и Столче Поставено Метал ПВЦ Кревање Бебе Сликарство Учење Табела Дома Игра Јадење на Маса

DIAOD Градинка Децата Маса и Столче Поставено Метал ПВЦ Кревање Бебе Сликарство Учење Табела Дома Игра Јадење

Rating 
DEN 5399.76

Залиха
Во магацинот.

Лесно тврди процес - поднесе барање во секое време 24/7 преку мобилен стан, интернет, или на телефон. 80-100cm бебе е погодна за 47-51cm табела висина, 100-1 20cm бебе е погодна за 51-55cm табела висина, 120-1 40cm бебе погоден за 55-59cm табела висина.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.План започнува на датумот на купувањето.Применливи возраст : 18 месеци ~ 14 години и погоре.На база на вода пенкало, ќе може да се подготви,Имајте на ум дека можете да го користите само на база на вода пенкала (не на база на масло пенкала за сликарство). 7 нивоа нагоре и надолу, слободни прилагодување : различна висина, со различна возраст, научни колокација, разумен стандард.Преносливи со подароци.Откажете во секое време, целосна наплата во првите 30 дена.Производ штетите од несреќи, дамки, rips, и солзи се покриени од еден ден.На база на вода пенкало, ќе може да се подготви,Имајте на ум дека можете да го користите само на база на вода пенкала (не на база на масло пенкала за сликарство).Нема дополнителни трошоци за поправки - делови, работна сила и превозот се сите опфатени.Пакет Содржина : 1 x Table1 x Chairsnote : ве Молиме овозможи 1-5cm грешка поради прирачник за мерење.Нашите десктоп може да биде обоен, еколошки материјали, здрав и лесен за чистење.

Основни карактеристики

Најдобри понуди