• Обновено
TWS Стерео bluetooth 5.0 Слушалка HiFi Музика Binaural Повик Во уво Earbuds Спортски Слушалки Со 2200mAh Полнење Кутија - Црна

TWS Стерео bluetooth 5.0 Слушалка HiFi Музика Binaural Повик Во уво Earbuds Спортски Слушалки Со 2200mAh Полнење

Rating 
DEN 638.40

Залиха
Во магацинот.

- Преносен, компактен и лесен. - Интелигентни бучава поништување на технологијата обезбедува HD јасно повици. - Премија големи 6mm динамичен говорникот единица обезбедува длабок бас и Hi Fi квалитет на звукот. - Ungraded bluetooth 5.0 чип обезбедува брз и стабилен безжичен пренос. - Дојде со 2200m Ah голем капацитет на полнење случај, лесно за надополнување на earbuds.Индикатор за светло го задржува сте свесни за статусот на полнење.Спецификација : приклучок за Слушалки основен параметар големина : еден главата (должина : 27 * 23 * 23mm) Тежина : (една глава : 5.5 g) приклучок за Слушалки полнење на струјата : 50m A Слушалки со полно работно време : околу 2,5 часа Полнење склад со полно работно време : околу 5 часа Работен напон : 3.3 V-4.2 V приклучок за Слушалки време на мирување : околу 130 часа Музика време : 10-12 часа време на Разговор : 10-12 часа Полнење склад капацитет : 2200amh Слушалки капацитет : 85amh Чип : Loda-AB1532 D bluetooth Верзија : 5.0 Поддршка : Tensilica Hi Fi ЕП, Хардвер FFT, SRC, Филтер, MCSync TWS + RF пренесува моќност : class3 Пренос опсег (Hz) : 2.40 GHz-2.48 GHz Комуникација на далечина : 10m Аудио земање на точноста : 16bits Аудио земање мостри стапка : До 96 k Hz Аудио кодирање формат : CVSD, m SBC, SBC, AAC Сигнал на бучава сооднос : > 95d B Работна температура : -15c ~ + 60 ?Оперативен влажност : 10% 85% (не-замрзнување државата) Основните параметри на слушалки јазик Говорникот спецификации : ?6mm Отпорност : 16? / typ Фреквенција (Hz) : 20 Hz ~ 20 KHz Сензитивност : 93±3d B влезна моќност : конвенционалните 2m W, максимална 5m W Основните параметри на вградениот микрофон M1 C Тип : Силикон Микрофон M1 C чувствителност : -42±3d B SPL : 130d B.

Основни карактеристики

Headphone basic parameter size:
single head (length
Weight:
(single head
Headphone charging current:
50mA
Headphone full time:
about 2.5 hours
Charging warehouse full time:
about 5 hours
Working voltage:
3.3V-4.2V
Headphone standby time:
about 130 hours
Music time:
10-12 hours
Talk time:
10-12 hours
Charging warehouse capacity:
2200amh
Headphone capacity:
85amh
Chip:
Loda-AB1532D
bluetooth Version:
5.0
Support:
Tensilica HiFi EP, Hardware FFT, SRC, Filter, MCSyncTWS +
RF transmit power:
class3
Transmission range (Hz):
2.40GHz-2.48GHz
Communication distance:
10m
Audio sampling accuracy:
16bits
Audio sampling rate:
Up to 96 kHz
Audio encoding format:
CVSD, mSBC, SBC, AAC
Signal to noise ratio:
> 95dB
Working temperature:
-15c ~ + 60 ?
Operating humidity:
10% 85% (non-freezing state)
Basic parameters of headphone speakers :
Speaker specifications:
?6mm
Impedance:
16? / typ
Frequency (Hz):
20Hz ~ 20KHz
Sensitivity:
93±3dB
Input power:
conventional 2mW, maximum 5mW
Basic parameters of headset microphone :
M1C Type:
Silicon Microphone
M1C sensitivity:
-42±3dB
SPL:
130dB

Најдобри понуди