• Обновено
Датотека Папка Полици & Носителите на Десктоп Организатор Канцеларија за Складирање Рек Дрво Екранот Полица - Desktop Публикации Складирање Организатор на Екранот По?

Датотека Папка Полици & Носителите на Десктоп Организатор Канцеларија за Складирање Рек Дрво Екранот Полица

Rating 
DEN 1929.60

Залиха
Во магацинот.

100% задоволство : Ако имате било какви прашања пред или по продажба, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви обезбедиме со задоволително решение.Материјал на природно дрво , дефинитивно нема луто мирис - не-токсични зелена здрав животен стил.Се поедностави и да се организираат вашето биро и да добиете вредни workspace назад.Исчисти вашиот десктоп простор во софистициран стил.Се користи во вашата канцеларија работната маса, вашиот дом студија соба, а исто така и вашата тоалетка да ги собере сите на вашите животни во ред.Полиран непречено, заоблени агли, countersunk завртки, заштити вашата безбедност при користењето.И може да easly собрани со нашите упатства.Ако ви требаат повеќе производи, можете да кликнете на мојата продавница, постојат повеќе производи да се избере from Product Име : Биро Shelf Product материјали : Дрво-базирани panel Scope на примена : семејството, канцеларија, студија, купатило, ходник, итн.прашува : 1. Ве молиме проверете ја големината и бојата пред купување.2. Не се вклучуваат предмети од други десктоп полици за книги.3. Ве молиме имајте предвид дека, поради различни монитори, мало хроматските аберации може да се случи, ве молиме да се разбере.4. Поради прирачник за мерење, ве молиме оставете мала грешка, ве молиме обратете се на вистинскиот производ, ви благодарам.5. Ако најдете било какви проблеми со нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил и ние ќе го решат проблемот што е можно поскоро.6. Го поздравуваме вашиот споделување и повратни информации, така што ние може да ви обезбеди со подобри производи и услуги.➤ Обично, логистика е обично се испрати во рамките на 1-3 дена, а се проценува дека пристигнување време е 9-15 дена.

Основни карактеристики

Најдобри понуди