• Обновено
Р X Издувни Цевки за Јастреб-75 Авион Брег 1/32 REXx 32031 Гранка Цевки

Р X Издувни Цевки за Јастреб-75 Авион Брег 1/32 REXx 32031 Гранка Цевки

Rating 
DEN 743.76

Залиха
Во магацинот.

Производители : REXx.Скала : 1/32. Издувните цевки.За модел : Јастреб-75. Тип : Додатоци.Додатоци за Јастреб-75 1/32 REXx 32031 Гранка цевка дизајнирани да се користи со Брег Материјал : Метал Тема : Авионите Скала : 1/32 Состојба : Нова Производители : REXx Земја на потекло : Украина Информации за моделот : REXx 32031 За модел : Јастреб-75.

Основни карактеристики

Најдобри понуди