• Обновено
ИНДУСТРИСКИ MRO 300CMA11-BA12-BB21A0 115V 0.32 НА 280PSI NSNP-ОЕМ

ИНДУСТРИСКИ MRO 300CMA11-BA12-BB21A0 115V 0.32 НА 280PSI NSNP-ОЕМ

Rating 
DEN 2400.00

Залиха
Во магацинот.

NSFS – Нова Вишок на Фабрички Запечатени (ОЕМ).NSMP – Нова Вишок на Производителот Пакет (ОЕМ).NSNP – Нова Вишок Нема Производителот Пакет (ОЕМ).NUPI - Нови Некористени Претходно Инсталирани (ОЕМ).REMAN – Remanufactured Како Нова (ОЕМ).ВЕНТИЛ, 115 V, 0.32 А, 280 PSI.

Основни карактеристики

Најдобри понуди