• Обновено
Disney Pixar Monsters Inc. Мајк Бебето 4 Парче Coverall Лигавче Burp Крпа Ќебе Сет

Disney Pixar Monsters Inc. Мајк Бебето 4 Парче Coverall Лигавче Burp Крпа Ќебе Сет

Rating 
DEN 503.76

Залиха
Во магацинот.

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Блокирам сплетам, 60% памук / 40% полиестер.Disney Pixar Monsters Inc.новороденче и доенче симпатична и стилски четири парче layette сет : спиење n' play coverall, лигавче, burp крпа, и пријатна ќебе.Кој Мајк Wazowski костими во стилот на screenprint на зелената footie; Сите-во текот чудовиште глава за печатење со Sulley и Џорџ Sanderson; "Гушвам Чудовиште" дизајн со карактер писма на ќебе; Мајк уметност со зборовите : "Лига Правила" на burp крпа.Двострано реверзибилна burp крпа и ќебе; Bandana стил лигавче; Прстен snap патент guard; Глуждот да брадата страна zip-up за полесно облекување; Пати во текот mitten ракави за да се спречи гребење.Совршен за пижами за спиење, роденденски подарок, секој ден се носат, индексирање околу и затворен игра, бебе туш подарок, неуредна јадат.Машина за миење ладно, официјално лиценцирани.

Основни карактеристики

Најдобри понуди