• Обновено
EBC Батеријата 50 Злато Пластични АА ААА Батеријата Носителот Кутија за Складирање Случаи

EBC Батеријата 50 Злато Пластични АА ААА Батеријата Носителот Кутија за Складирање Случаи

Rating 
DEN 1567.20

Залиха
Во магацинот.

50 Нови Злато Пластични АА / AAA / CR123 A Батеријата Носителот Складирање Случаи.Овие случаи имаат единствена interlocking систем и може да бидат поврзани за expandability.Корисни за Организирање на полни и Празни Батерии - Секој Случај Има 4 АА, 4 ААА или 4 CR123 A Батерии.Овие Случаи Безбедно Snap Затворен за Грижете се-Слободен Батеријата Складирање.Ја подобрува Преносливост така може да имаат Дополнителни Батерии за Рака Кога е Потребно.Вие сте купување (50) батерија носителот случај.Оваа Тешки-Должност АА / AAA / CR123 A Батеријата Држач за Чување е најмногу солиден случај се продаваат.Прилепува затворени со тешки затворач.Овој држач не ќе се отвори во вашата чанта или панталони.Нема повеќе да има случај отворат и имаат батерии краток надвор или да се загрее додека се носеа.Овие случаи, исто така, имаат единствена interlocking систем и може да бидат поврзани за expandability.Секој случај се одржи (4) АА) или (4) ААА Батерии или (4) CR123 A батерии.

Основни карактеристики

Најдобри понуди