• Обновено
Конзола за игри Заштитна Обвивка за PS5 Диск Верзија Конзола Панел Случај Замена Плоча Заштита Покрие Додатоци (Злато)

Конзола за игри Заштитна Обвивка за PS5 Диск Верзија Конзола Панел Случај Замена Плоча Заштита Покрие Додатоци

Rating 
DEN 1439.76

Залиха
Во магацинот.

Специјално дизајнирани за PS5 оптички диск верзија конзола.Заштита на конзола, dustproof, и издржлив, лесен за инсталација.Школка отворање дизајн не влијае на топлина дисипација на конзола.Пакување Листа : 1 x PS5 Диск Верзија Панел Школка.Спецификации : Применливи Модели : За PS5 Боја : Како што е Прикажано Производ Големина : 39cm x 26cm x 6.3 cm Пакет Големина : 39.5 cm x 26.5 cm x 6.5 cm Бруто тежина : 970g Нето тежина : 782.5 g Материјал : ABS Пакување Листа : 1 x PS5 Диск Верзија Панел Школка.

Основни карактеристики

Најдобри понуди