• Обновено
HP Завист x2 12-инчен Монтажни Лаптоп со Специјалното Пенкало и 4G LTE, Qualcomm Snapdragon 835 Процесор, 4 GB RAM, 128 GB Flash Меморија, Windows 10 (12-e091ms, Сребрена/Сина)

HP Завист x2 12-инчен Монтажни Лаптоп со Специјалното Пенкало и 4G LTE, Qualcomm Snapdragon 835 Процесор, 4

Rating 
DEN 9840.00

Залиха
Во магацинот.

Вграден-во 4 G LTE (SIM картичка е потребно; да не се вклучени) ви овозможува да остане поврзан, со или без Wi-Fi.Процесор : Qualcomm Snapdragon 835 Mobile PC Платформа, 8 Јадро, 2.2 GHz до 2.6 GHz.На животниот век на батеријата : До 22 часа (видео репродукција); до 19 часа (безжична стриминг); до 1,000 часа (поврзани стенд-бај време).Со HP Брзо Полнење, оди од 0 до 90% бесплатно во околу 90 минути.HP Дигитално Пенкало и USB-C за да го USB-dongle вклучени.Дисплеј : 12.3-инчен дијагонала WUXGA+ IPS Bright View WLED-позадинско осветлување multitouch-от раб до раб стакло со Corning Горила Стакло (1920 x 1280).Меморија : 4 GB LPDDR4x-3733 SDRAM (не надградливите); Меморија : 128 GB Универзална Флеш Меморија.Димензии и тежина (unpackaged) : 11.53 инчи (W) x 8.28 инчи (D) x 0.27 инчен (H); 1.54 фунти (таблет), 2.67 фунти (таблет и база).Оперативен систем : Windows 10. За хард дискови, GB = 1 милијарда бајти.Вистински форматирана капацитет е помалку.До 35 GB на систем дискот е резервиран за систем за обновување на софтвер.Мобилност добива ново значење, со ултра-преносни HP завист X2. Направена за оние кои се секогаш во движење, овој Монтажни PC ви држи поврзани дома или на пат.Со сите-ден на животниот век на батеријата, силна издржливост, и 4 G lte-вие сте подготвени да одат на далечина.

Основни карактеристики

Најдобри понуди