• Обновено
Sdi САМОСТОЈНА 461 Топлина Детектор Тест за Полнење - Батерија Op

Sdi САМОСТОЈНА 461 Топлина Детектор Тест за Полнење - Батерија Op

Rating 
DEN 8688.00

Залиха
Во магацинот.

Самостојна 461 Cordless Топлина Детектор Тестер.На cordless Самостојна 461 е најголемиот технолошки напредна решение во моментов на пазарот.Нејзините тестирање способности се на второ ниту со дизајн е заштитен со неколку патенти.Ова не е само еден уред кој го користи батерија (Ni MH) батерии да се обезбеди безбеден и едноставен за користење решение.Таа го прави тоа со минимални батеријата тежина, без жици, голем број на заштеда на енергија карактеристики и насочени, фокусирани зрак на топлина, кој им овозможува на тестови за да се изврши побрзо и со детектори брзо да се активира.Тековни трошоци се занемарливи и сите барања за безбедност се исполнети или се надминати и дали се во "нормална висина на таванот или на Самостојна пристап столбови, во височините до 9m / 30'.Во однос на професионален производ на Самостојна 461 е неспоредлив.

Основни карактеристики

Најдобри понуди