• Обновено
Decal украински Foxbats: МИГ-25 и Stencils Скала 1/72 Foxbot 72-016T - Модел Комплет

Decal украински Foxbats: МИГ-25 и Stencils Скала 1/72 Foxbot 72-016T - Модел Комплет

Rating 
DEN 743.76

Залиха
Во магацинот.

Производителот : Foxbot Decals (Украина).Сериски број : 72-016 T.Скала : 1/72. Сет decals.Состојба : Нова.Производителот : Foxbot Decals (Украина) Тема : Додатоци за воен авион Код : 72-016 T Скала : 1/72 Материјал : Decal Лист Состојба : Нова Погоден за модели на таквите брендови : ICM, Кондор, Хасегава, Звезда колекции Висок квалитет decals - 10 варијанти на собранието, за Миг-25 Ukranian Воздушни Сили, "украински Foxbats" Пакетот вклучува : 1 decal лист Настава Погоден за модел : ICM, Кондор, Хасегава, Звезда колекции.

Основни карактеристики

Најдобри понуди