• Обновено
Canon PowerShot N 12.1 MP CMOS Дигитална Камера со 8x Оптички Зум и 28mm Широк Агол Леќа (Бела)

Canon PowerShot N 12.1 MP CMOS Дигитална Камера со 8x Оптички Зум и 28mm Широк Агол Леќа (Бела)

Rating 
DEN 3072.00

Залиха
Во магацинот.

Вграден Wi-Fi за безжичен пренос на слики на социјалните мрежи на интернет.Мобилен Уред Поврзете Копчето се овозможува споделување на конекцијата за да Android или i OS уреди.Нови Креативни Шут режим користи составот, бојата и осветлувањето од оригиналната слика за да се создаде пет уникатен слики со уметнички талент.Ново дизајнирани 2.8-инчен капацитивни, навалите, LCD екран на допир панел; леќа shutter; и зум прстен. 12.1 MP CMOS сензор, DIGIC 5 Процесор, 8x Оптички Стабилизираната Слика зум, 28mm Широк Агол леќа.

Основни карактеристики

Најдобри понуди