• Обновено
Прав Агол 3 Слот Дрво Кожа Списание Носителот Канцеларија Биро Организатор Датотека Документ Фах Кутија Bookends Книга Стојат (кафе)

Прав Агол 3 Слот Дрво Кожа Списание Носителот Канцеларија Биро Организатор Датотека Документ Фах Кутија Bookends

Rating 
DEN 311.76

Залиха
Во магацинот.

висок квалитет на Стп кожа површина+дрво структура+ не ткиво ткаенина внатре и дното.рачно изработени за шиење и во голема мера stitched дизајн. 3 слотови за magainze датотека документ тетратка,книга носителите итн канцеларија биро organizier.Згусне Висока Густина Лесонит дрво структура,цврсти и издржливи.Производ Големина : 27*27*34.5(ж назад)*1(h пред).

Основни карактеристики

Најдобри понуди