• Обновено
uxcell 35pcs 13.5 мм 201 од не ' Рѓосувачки Челик Лого Топки G100 Прецизност

uxcell 35pcs 13.5 мм 201 од не ' Рѓосувачки Челик Лого Топки G100 Прецизност

Rating 
DEN 395.76

Залиха
Во магацинот.

Големина - 13.5 мм Дијаметар Одделение G100 Прецизност Топки.Материјал - Направени од 201 од не ' рѓосувачки челик.Тие се одржи помалку отпорност на корозија.За употреба во апликации кои треба ниска цена, висока издржливост, и не се грижите за изложување на корозивни елементи.Карактеристики - Широк спектар на апликации(одржување на индустриска опрема или да ја користите за семејството DIY проекти); ефективни(може да поправка на постојните производи).Апликации - Одржување на производот што го користи челични топки, како што топката лежишта, плочата, фиока слајдови, casters, брави на вратите; DIY проекти како keychain, или додавање на тежина за вашите проекти, итн.Најава - Потврди Топка со Дијаметар пред да нарачате.

Основни карактеристики

Најдобри понуди