• Обновено
JINPARTS Поправка Алатка Колекции JIAFA JF-6092B 57 во 1 Професионални Мулти-Функционални Шрафцигер Сет

JINPARTS Поправка Алатка Колекции JIAFA JF-6092B 57 во 1 Професионални Мулти-Функционални Шрафцигер Сет

Rating 
DEN 494.40

Залиха
Во магацинот.

Професионална поправка алатки за цел да им даваат помош во текот на уреди за поправка.Сосема нов и висок квалитет,професионална и практична,лесна за носење на употреба.Поправка на вашиот телефон со професионални алатки нема да го оштети вашиот телефон.Цел сега, да ви даде брз и безбеден превозот.JIAFA JF-6092 B 57 во 1 Професионални Мулти-функционални Шрафцигер Сет.Ако постои било каков проблем со вашата нарачка, ве молиме да не грижете се, контактирајте ме во време, јас ќе ви помогнат да се реши тоа!1. Тоа е направен од високо квалитетен материјал за да се осигура нејзината безбедност, сигурност и ефикасност 2. Компактен дизајн и лесна 3. Екстремно издржлива и корисна 4. Високо ефикасен и сигурен за користење 5. Удобно ракување и разни шрафцигер 6 бита. Пакетот вклучува : 2 x се Справува со 2 x Продолжување прачки 1 x Флексибилни продолжување rod7. Шрафцигер битови : -4.0 mm : Torx (Т3 / T4 / T5 / T6 / T7 / T8 / T9 / T10 / T15 / T20), Pentalobe (2.0), Хексадецимален (H0.9 / H1.5 / H2.0 / H2.5 / H3.0 / H4.0), Слот (1.0 / 1.5 / 2.0 / 2.5 / 3.0 / 4.0), Филипс (PH000 / PH00 / PH0 / PH1 / PH2), Три-point (3.0), Приклучок за Главата (2.5 / 3.0 / 3.5 / 4.0 / 4.5 / 5.0 / 5.5), Триаголник (2.3), Точка (1.5)-6.35 mm : Слот (5.0 / 6.0 / 7.0), Torx (T10 / T15 / T20 / T30), Хексадецимален (H4.0 / H5.0 / H6.0), Филипс(PH1 / PH2 / PH3), Три-point (Y3).

Основни карактеристики

Најдобри понуди