• Обновено
13.5 оз Керамика Кафе Кригла, Чај Првенство за Канцеларијата и Домот, на Кафе, млеко, Cappuccino, Чај, Какао, Житарки, Топло Чоколадо, сет од 2 (Боја : Црна)

13.5 оз Керамика Кафе Кригла, Чај Првенство за Канцеларијата и Домот, на Кафе, млеко, Cappuccino, Чај, Какао,

Rating 
DEN 1656.24

Залиха
Во магацинот.

Оваа кригла има голем капацитет(13.5 оз), кој дефинитивно ќе ги задоволи вашите потреби за канцеларијата и домот.Дизајниран со силна керамички изградба, изработени од олово-бесплатно, кадмиум-бесплатно, високо квалитетна керамика.Погодни за топли и ладни пијалоци.Машина за миење на садови и микробранова безбедно.Голема рачка може да се одржи од ротирачки кога ќе се обидат да се одржи на кригла, која им помага да уживате во вашиот чај/кафе удобно.Така едноставен, но класичен дизајн.Секој кригла е уникатен, бидејќи на посебни реактивен глазура техника.одличен подарок за Празници, родендени и специјални прилики.Ние provide100% задоволство по продажба на услуги, ако има нешто во ред со вашиот ред, само се чувствуваат слободни да не контактирате, ќе направиме максимални напори да се реши вашиот проблем.Спецификација : Големина : D : D*H 2.83"*4.33" Капацитет : 400ml/13.5 Oz Color : црна, grey Heat Отпор : -20 ℃~a+150 ℃Пакет Вклучува : 2 * кафе кригла.

Основни карактеристики

Size:
D*H 2.83*4.33
Capacity:
400ml/13.5Oz
Color:
black, grey
Heat Resistance:
-20 ℃~a+150 ℃
Package Include:
2 * coffee mug :

Најдобри понуди