• Обновено
Се СРЕТНАЛЕ-59-Т Тријада идентичен Трансформатори Пакет од 10

Се СРЕТНАЛЕ-59-Т Тријада идентичен Трансформатори Пакет од 10

Rating 
DEN 5072.40

Залиха
Во магацинот.

Категории : -Трансформатори.Аудио Трансформатори.Производителот : -Тријада идентичен.Серија : - се ИСПОЛНЕТИ.Пакување : -Големо .Се СРЕТНАЛЕ-59-Т Тријада идентичен Трансформатори Digi Key AUDIO XFMR 600/150 : 150 ПРЕКУ HOLEFeatures : Дел Статус : -Активно се Врти Ratio - Основно : Средно : -2 : 1 : 1 Отпорност - Основно (Ohms) : -600 Отпорност - Средно (Ohms) : -150/150 DC-Отпор (DCR) - Основно : -70 Ohm DC-Отпор (DCR) - Средно : -95 Ohm Трансформатор Тип : -Аудио Спојка Фреквентен Опсег : -300 Hz 100k Hz Фреквенција Одговор : - 2d B Напон - Изолација : -1000 VRMS @ 1 Секунда Вметнување на Косата : Се вратите на Тежината : Животната средина & Извоз Класификација : Олово Слободни Статус / Ro HS Статус Доведе слободни / Ro HS Согласност Влага Чувствителност Ниво (MSL) 1 (Неограничено).

Основни карактеристики

Најдобри понуди