• Обновено
Дом За Живеење Складирање Клупата Кревет Крајот Столче Европската Спалната Соба Кожа Троседот Столче Кревет Складирање Клупата Чевли Клупата Цврсто Дрво Едноста?

Дом За Живеење Складирање Клупата Кревет Крајот Столче Европската Спалната Соба Кожа Троседот Столче Кревет

Rating 
DEN 14369.04

Залиха
Во магацинот.

Ако најдете било какви проблеми со нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил и ние ќе го реши проблемот што е можно поскоро.Ние веруваме дека можеме да ги задоволат вашите потреби со висок квалитет на производите. Го поздравуваме вашиот споделување и повратни информации, така што ние може да ви обезбеди со подобри производи и услуги. Ви благодариме за посетата на мојот продавница, кликнете на за да влезат во мојата продавница, ќе има голем број на производи за вашиот референца, логистика, генерално, ќе биде предаден во рок од 1-3 дена, се проценува дека пристигнување време е 9-15 дена.Откажете во секое време, целосна наплата во првите 30 дена.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Мулти-цел се користи, не само на кревет крајот столче, но исто така и на чевли клупата.Лесно тврди процес - поднесе барање во секое време 24/7 преку мобилен стан, интернет, или на телефон. Ве молиме проверете ги бојата и големината пред купување.Практичен и удобен простор за складирање, може да се стави во дневни потреби, лесно за чување, лесен за чување.Избрани се увезуваат дрвени штици, цврста текстура, цврста структура и издржливост. Ве молиме имајте предвид дека, поради различни прикажува, мало хроматските аберации може да се случи, ве молиме да се разбере.Име : кревет опашка складирање stool Material : wood Size : 80см × 40cm × 50cm Color : како што е прикажано на page Gross тежина : 17kg Whether да се соберат : assemblyprompt : 1.План започнува на датумот на купувањето.Различни бои за да изберете од, се вклопуваат во собата да се создаде пријатна и удобна околина.

Основни карактеристики

Најдобри понуди