• Обновено
Цртан филм Фокс Мобилен Телефон Чанта Crossbody, Телефон Торба, Crossbody Мобилен Телефон Паричникот Чанта, Симпатична Телефон Purses за Мажи Жени

Цртан филм Фокс Мобилен Телефон Чанта Crossbody, Телефон Торба, Crossbody Мобилен Телефон Паричникот Чанта,

Rating 
DEN 1572.00

Залиха
Во магацинот.

Можете да изберете еден ви се допаѓа, тие се и практични & мулти - функционални, со што би се како на телефонот торба и паричникот торба, прилагодливи и пренослив рака, без разлика Дали тоа е како торба, crossbody торба, или чанта, се приспособат на тоа како ви се допаѓа, не ви се потребни да се одржи оваа торба и слободни вашите раце.Гаранција од wmhshangmao : 5-ѕвезда гаранција, 30-ден полн со наплата на гаранција.Мали видиме торбичка одговара за Европски/Американски женски, и доволно долго за да го носат како crossbody/една торба.9 инчен(L), рамо, рака е 43 инч.Мал крст тело чанта идеална опција за надворешна употреба , мулти-функција на дизајнирање, што е практичен и модерен.Можете да го носат околу hands-free и чување на вашите предмети организирани.Crossbody Телефон Паричникот Материјал : Оваа мода телефон торба е направен на СТП кожа и издржливи хардвер , класичен и едноставен дизајн, стилски стил,мали телефон чанта може да се користи за долго време.Телефон Торба Големина : Оваа ретро телефон crossbody торба е 7.

Основни карактеристики

Најдобри понуди