• Обновено
NewAge Производи Про 3.0 Platinum 8 Парче Сет, Гаража Кабинети, 58841

NewAge Производи Про 3.0 Platinum 8 Парче Сет, Гаража Кабинети, 58841

Rating 
DEN 1800.00

Залиха
Во магацинот.

Висока цврстина челик slat ѕид backsplash додава стил и комунални на вашиот кабинет Сет.Про 3.0 Серија гардероби и подот кабинети може да собере до 1000 кг.И ѕид кабинети може да се одржи до 200 кг.Со помош на прилагодливи челик shelving и отстранлив плакарот прачка со мулти-колче куки во гардероби, простор за промена на годишните времиња никогаш не било полесно.Целосно-заварени 18-мерач челични рамки и двојно ѕидови врати, ќе ви овозможи да безбедно ги чува сите ваши елементи.Вашиот сет вклучува : 2x мулти-користете гардероби, 2x алатка фиока кабинети, 3x ЅИД кабинети, 1x 84 во.Нерѓосувачки Челик worktops и 1x 84 во.Backsplash колекции.Со целосно заварени 18-мерач челични рамки и двојно ѕидови врати, Про 3.0 Серија Кабинет систем е еластични да размислиме гаража услови.Се одликува со карактеристики, ПРО 3.0 Серија кабинети направете го тоа лесно да ги организира сите на вашиот опрема, и се достапни во Platinum за да се обезбеди единствен изглед за вашата гаража.

Основни карактеристики

Најдобри понуди