• Обновено
8 Компјутер Цртање Линии Сликарство Пенкало Ноктите Уметност Боја Четка Кристал Се Справи Со Професионални Жени Ноктот Лагер Четки Гел Шминка Совет Fanciness Најпопул?

8 Компјутер Цртање Линии Сликарство Пенкало Ноктите Уметност Боја Четка Кристал Се Справи Со Професионални Жени

Rating 
DEN 288.00

Залиха
Во магацинот.

FANCINESS ЛИНИИ СЛИКАРСТВО ПОМИНЕ УМЕТНОСТ ЧЕТКА SET - Погоден за професионална и домашна употреба.ПРОФЕСИОНАЛЕН МАНИКИР МЕКА КОМПЛЕТ - Лесни да се справи и да работат.ОПИС - Материјал : Алуминиум легура, Големина : 7.48" (19cm), Пакет Тежина : 0.35 lb. (0.16 кг), Пакет Големина : 1.18" x 0.79" x 0.79" (3cm x 2cm x 2cm).ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА 8 Компјутери помине уметност четка.ГАРАНЦИЈА за квалитет - Ние сме убедени дека 100% сосема нов и висок квалитет и задоволството на клиентите со 100% пари гаранција за да се гарантира.Fanciness тебе помине цртање линии сликарска четка пенкало мулти големина ув гел мачка очи кристал се справи со нокти уметност tools Feature1. Погоден за професионална и домашна употреба.2. Лесно да се справи и да работат.3. Овозможи да се создаде убава нокти дизајн во секунди.4. Изградба на вашиот ув гел или акрил помине на погрешни совети.5. Одлично за помине уметност за создавање.6. Тоа е направен од високо-квалитетен материјал, издржлив доволно за вашето секојдневно користење.7. Посебно дизајниран за најдобрите детали задачи како сликарство лисјата и цветните ливчиња.8. Одлично за мешање, од страна на вчитување и навлегува во тесни места.9. Може да се подготви било убава слика или 3d слика како ви се допаѓа.Description Material : Алуминиум alloy Size : 7.48" (19cm)Пакет Тежина : 0.35 lb. (0.16 kg)Пакет Големина : 1.18" x 0.79" x 0.79" (3cm x 2cm x 2cm) Package Вклучува 8 Компјутери помине уметност четка.

Основни карактеристики

Најдобри понуди