• Обновено
6-Pack Absonic Компатибилен Етикета Лента Замена за Брат Tze 9mm Лента TZe-221 Tze221 TZ-221 0.35 Ламинат Бела Етикетирање Лента за P Допир PT-D200 PT-D400 PT-D600 PT-H110 Етикета Создателот, 3/8x 26'

6-Pack Absonic Компатибилен Етикета Лента Замена за Брат Tze 9mm Лента TZe-221 Tze221 TZ-221 0.35 Ламинат Бела

Rating 
DEN 431.76

Залиха
Во магацинот.

Пакет Вода-отпорни, УВ-отпорни, Температурата отпорни, отпорно на Гребење, Масло отпорни, Хемиски отпорни.Сплит-Назад дизајн го прави етикети лесно да лупам, не леплива остатоци останува кога етикети се отстранети.Примена : 9mm етикета создателот лента компатибилен за Брат tze етикета лента 9mm 0.35" tze-221 совршен за внатрешна и надворешна употреба.Широко се користи за Канцеларија, Дома, Супермаркет, Лабораториски, Магацин, Библиотека и така натаму.Како што е етикета документи, фиоки, прекинувачи, цвет садови, леќата шишиња, кујнски прибор, табели, книги, итн.Користење на етикетата лента компатибилен со Брат tze221 tz221 ќе го направат вашиот живот повеќе организирани.Силна лепливоста етикета лента.Сплит поддршка за лесен пилинг.Не оставајте ја леплива остатоци кога отстранети.Температура Отпор.Исчезнат Отпорни.Хемиски Отпорни.Отпорен На Вода.

Основни карактеристики

Најдобри понуди