• Обновено
CAMPMOON Ултра Лесни Backpacking Cot за Шатор, Надградени Здрав Компактен Виткање Преносни XL Возрасни Cots за Спиење на Отворено Кампување Пешачење, Лесен за инсталација, L76xW26xH7.

CAMPMOON Ултра Лесни Backpacking Cot за Шатор, Надградени Здрав Компактен Виткање Преносни XL Возрасни Cots

Rating 
DEN 2159.76

Залиха
Во магацинот.

【Висина Прилагодливи Кампување Cot】висината на CAMPMOON ultralight кампување cot може да бидат избрани на два начини, на висина на високо чекање е 15 инчи/38cm, и нискиот режим е 7.5 инчи/19cm од прилагоди cot нозе. 【Здрав и Удобен】рамките на висина прилагодливи спиење cot донесува тешки алуминиум кој е здрав и висока јачина, може да сноси 330lbs/150kg.На cot површината е amde на трајни 300 D Полиестер ткаенини, навистина солза-отпорни, дише и удобно. 【Ultralight и Преносни】компактен дизајн на нашите тешки кампување cot е многу погодна за транспорт и складирање.Мерки 76in.x26in.x15in./193x66.5x38cm, пакети надолу за да 21in.x7in./53x17.5cm.Само тегови 6.6 кг/3kg, додадете складирање торба да се направи полесно да се носат. 【Лесен за Инсталација и да ги симнат】може да се постави или отстрани виткање преносни спиење cot во само неколку минути затоа што единствена лост систем на заклучување.Не алатките кои се потребни!Опремени со не се лизга нозе дизајн, целокупната структура е стабилна и безбедна. 【Флексибилност】На лесни cot е совршен за кампување, планинарење, патот патување, на плажа, во текот на ноќта патување и други активности на отворено.Тоа е исто така погодно за внатрешна употреба и за статистика одмор.Тоа е пренослив и лесни, го намалува оптоварувањето, и пакети лесно.CAMPMOON Ултра Лесни Backpacking Cot 73x26x15.4 Инчи.

Основни карактеристики

Најдобри понуди