• Обновено
Ленокс 12F49-47W86 Кондензаторот Фан Мотор 1PH 1/10 HP 208/230 Volt

Ленокс 12F49-47W86 Кондензаторот Фан Мотор 1PH 1/10 HP 208/230 Volt

Rating 
DEN 1836.00

Залиха
Во магацинот.

Вистински ОЕМ Ленокс Дел.Го заменува : 97 M50, 100483-23, 100483-04, 12 F4901, 47 W86, 47 W8601, 12 F4901. Производителот извор може да варираат.Враќа се предмет на restocking такси.ЛЕНОКС 12 F49 ФАН МОТОР 1/10 HP, 208/230v, ЕДНА ФАЗА Заменува : 97 M50, 100483-23, 100483-04, 12 F4901, 47 W86, 47 W8601, 12 F4901.

Основни карактеристики

Најдобри понуди