• Обновено
Teerwere PC Soundbar Десктоп BT 5.0 Компјутер HiFi Звучник Стерео Аудио Звук Бар USB Conection (Боја : Црна, Големина : Една Големина)

Teerwere PC Soundbar Десктоп BT 5.0 Компјутер HiFi Звучник Стерео Аудио Звук Бар USB Conection (Боја : Црна,

Rating 
DEN 585.36

Залиха
Во магацинот.

Поврзете со вашиот компјутер, ТЕЛЕВИЗОР, лаптоп или Bluetooth уред, или приклучете USB стик или Микро SD картичка.Висока Дефиниција Стерео - Звук Бар користи уникатна технологија за намалување на шумот, гласно и јасно, без бучава.USB напојување, лесен за носење, можете да уживате во музика во секое време, насекаде.Опуштено и еколошки материјали, филмови, музика и игри обезбеди живописни и шокантно искуство.Широк спектар на компатибилност што може да се поврзат најмногу уред со BT функција.Со својот разновиден спектар на конекција опции е совршен туристички придружник за патот патувања во автомобил или на кампување.Опис : Десктоп BT 5.0 Компјутер Hi Fi Звучник Стерео Аудио Звук Бар USB Conection DSP Длабок Бас Звучник Микрофон Високо Компатибилни Преносни Device Specification : Боја : White BT Верзија : V5.0 Voltage : DC 5 V/1000m AFrequency одговор : 100 Hz-20 KHz Signal на бучава сооднос : >70d BFull-range звучници : 2 инчи*2 Low фреквенција зрачење : пистата радијатор*2 Power : 3 W*2 Audio imput : BT, 3.5 мм ПОМОШЕН жичен/3.5 mm МИКРОФОН microphone Audio излез : 3.5 mm earphone Speaker големина на : 420*61*64.5 mm Note : батеријата употреба може да бидат малку различни, поради актуелната употреба.Постои мала разлика според упатство за мерење.Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот.Ве молиме потврдете дали можете да го користите напон или не е во вашата земја, ви благодарам.Пакет Листа : 1*BT Speaker1*USB Cable Fine мелодија вашиот звук бар (филм, музика, дијалог).се footloose и започнете да уживате во она што ви се допаѓа.

Основни карактеристики

Color:
White
BT Version:
V5.0
Voltage:
DC 5V/1000mA
Frequency response:
100Hz-20KHz
Signal to noise ratio:
>70dB
Full-range speaker:
2 inches*2
Low frequency radiation:
runway radiator*2
Power:
3W*2
Audio imput:
BT, 3.5mm AUX wired/3.5mm MIC microphone
Audio output:
3.5mm earphone
Speaker size:
420*61*64.5mm
The battery usage may be slightly different due to the actual usage. :
There is a little of difference according to manual measurement. :
Item color displayed in photos may be showing slightly different on your computer monitor since monitors are not calibrated same. :
Please confirm whether you can use the voltage or not in your country, thank you. :
Package List:
1*BT Speaker :
1*USB Cable :
Fine tune your sound bar (movie music, dialogue). be footloose and start to enjoy what you like. :

Најдобри понуди