• Обновено
Универзална Енергија Група 12V 35AH Redman инвалидски Колички 107SRX Батерија - 4 Пакет

Универзална Енергија Група 12V 35AH Redman инвалидски Колички 107SRX Батерија - 4 Пакет

Rating 
DEN 1483.20

Залиха
Во магацинот.

UPG # D5722 UB12350 12 V 35 Ah.Пакет од 4. Димензии : 7.75 инчи x 5.19 инчи x 7.13 инчи.Тежина : 22.50 Lbs.SLA/AGM одржување слободни, истури доказ батеријата.Батерија која може да се монтира во било која позиција, отпорен на удари и вибрации. 1 Година Гаранција.

Основни карактеристики

Најдобри понуди