• Обновено
Се ЧУВСТВУВАТЕ Египетски Памук Листови, Луксузни 1500 Тема Смета Кревет во Собата, Sateen Ткаат, Мека Долго Главен Памук, 1 Еластична Длабок Џеб Опремени Лист, 2 Pillowcases, 1 Р?

Се ЧУВСТВУВАТЕ Египетски Памук Листови, Луксузни 1500 Тема Смета Кревет во Собата, Sateen Ткаат, Мека Долго

Rating 
DEN 5999.76

Залиха
Во магацинот.

100% Египетски Памук.Материјал : 100% Египетски Памук.Посебни Карактеристики : Достапен во различни цврсти бои со sateen ткаат заврши дека лесно ќе се меша и се поклопува со вашата тековна постелнина ансамбл.Големина : Кралот Опремени Лист мерки 78" широк x 80" долг, Рамен Лист мерки 108" широк x 102" долго, секој Pillowcase мерки 20" широк x 40" долго.Сертификација : OEKO-TEX Заверена да се исполнат безбедноста и еколошки стандарди.Нега : Машина перат.Ве молиме следете ги грижа етикета инструкции за најдобри резултати. ***Впечатоци сега е Супериорен бренд*** ПРИФАТЛИВА ЛУКСУЗНА ПОСТЕЛНИНА.Надминувањето на сите очекувања, ова 1500 тема смета лист поставите ткаени од 100% Египетски Памук е кулминација на експерт за изработка и прилагодувањето.Координирање прекривки и шарлатан групи, како и дополнителни pillowcase сетови, се достапни за да се спарите со овие листови, давајќи спални соби поцелосен, прилагодена изглед.На indulgently мека 1500 тема брои 100% Вистински Египетски Памук обезбедува едноставна луксуз и трајност на трајни по прифатлива цена.НАСЛЕДСТВО.Ние сме биле за производство парична казна и постелнина за над 40 години.Ние сме експерти во производство на висок квалитет на текстил и се гордееме само за производство на најдобрите производи.Изградена од softest Египетски Памук, со пријатна 1500-тема смета, ова pillowcase поставите може да се пофали со богата, свилен-мазна се чувствуваат и прозрачна сјај од sateen ткаат заврши.ДОСТАПНИ ГОЛЕМИНИ : .

Основни карактеристики

Најдобри понуди