• Обновено
Стандардна Висока Точност Батеријата Случај Батеријата Кутија Сад 104 Мрежи Батеријата Тестер за Дома за Статистика со Покажувач од Тип

Стандардна Висока Точност Батеријата Случај Батеријата Кутија Сад 104 Мрежи Батеријата Тестер за Дома за Статистика

Rating 
DEN 827.76

Залиха
Во магацинот.

Просторот за батерија е јасно дизајнирани, лесно за чување и лесен за употреба.Ти помогне лесно чувајте ги батериите во различни модели, практично да се користи. 104 мрежи батеријата складирање кутија може да се сместат повеќе батерии како што треба.Со батеријата тестер за лесно да се измери дали батеријата е моќ.Направени од високо квалитетна ABS материјал, дебели, цврсти и е во употреба.Функција : 1. 104 мрежи батеријата складирање кутија може да се сместат повеќе батерии како што треба.2. Со батеријата тестер за лесно да се измери дали батеријата е моќ.3. Просторот за батерија е јасно дизајнирани, лесно за чување и лесен за употреба.4. Направени од високо квалитетна ABS материјал, дебели, цврсти и е во употреба.5. Ти помогне лесно чувајте ги батериите во различни модели, практично да се користи.Спецификација : Состојба : 100% Сосема New Item Тип : Батеријата Складирање Box Storage Кутија Материјал : ABSWeight : Прибл. 687g / 24.2 оз Батеријата Тестер Главните Технички Параметри Номинална Батеријата Напон на Батеријата Модел 1.5 V ААА, HP6, MN2400, RO3, АА, HP7, MN1500, UM3, C, HP11, MN1400, UM2, D, HP2, MN1300, UM1, копчето батеријата, мала батерија 9 V 6 F22 ,PP3 ,MN1604 Разликуваат 1.2 1.5 V V 3 V 9 V GOOG >1.25 >1.3 >3 >7.8 НИСКА 1.25-0.9 1.3-1.15 3.0-2.0 7.8-6.3 PEPLACE

Основни карактеристики

Најдобри понуди