• Обновено
ИНДУСТРИСКИ MRO MJP22000Z60 240V 2000A NSNP-ОЕМ

ИНДУСТРИСКИ MRO MJP22000Z60 240V 2000A NSNP-ОЕМ

Rating 
DEN 1951.20

Залиха
Во магацинот.

NSFS – Нова Вишок на Фабрички Запечатени (ОЕМ).NSMP – Нова Вишок на Производителот Пакет (ОЕМ).NSNP – Нова Вишок Нема Производителот Пакет (ОЕМ).NUPI - Нови Некористени Претходно Инсталирани (ОЕМ).REMAN – Remanufactured Како Нова (ОЕМ).КОЛО ПРЕКИНАТО, 240 V, 2000 A.

Основни карактеристики

Најдобри понуди