• Обновено
Hilman Ролки Челик Ролери Синџир Колекции Hkrs-15-Slp Големина

Hilman Ролки Челик Ролери Синџир Колекции Hkrs-15-Slp Големина

Rating 
DEN 1003.20

Залиха
Во магацинот.

ДЕЛУКС RIGGERS ТИМОВИ.Претходно пакувани и подготвени да се преселат на heavies!.Челик се тркалаат тимови за обичните подови најлон ролери синџир стил за деликатна подови.Големина W x L x H : 27-3/4 x 14-1/4 x 9-1/4" (вртливата) Wt. (кг.) : 201 Капа. (тони) : 15 Опис : Челик 4 поместена swivels w/заклучување, 2 рачки.

Основни карактеристики

Најдобри понуди