• Обновено
ИНДУСТРИСКИ MRO ECP84107T-4 460V 28A NSNP-ОЕМ

ИНДУСТРИСКИ MRO ECP84107T-4 460V 28A NSNP-ОЕМ

Rating 
DEN 796.80

Залиха
Во магацинот.

NSFS – Нова Вишок на Фабрички Запечатени (ОЕМ).NSMP – Нова Вишок на Производителот Пакет (ОЕМ).NSNP – Нова Вишок Нема Производителот Пакет (ОЕМ).NUPI - Нови Некористени Претходно Инсталирани (ОЕМ).REMAN – Remanufactured Како Нова (ОЕМ).МОТОР, 460 V, 28 A, 25 HP, 3520 RPM, 284 TS.

Основни карактеристики

Најдобри понуди