• Обновено
Теророт Зомби Цртан филм Мобилен Телефон Чанта Crossbody, Телефон Торба, Crossbody Мобилен Телефон Паричникот Чанта, Симпатична Телефон Purses за Мажи Жени

Теророт Зомби Цртан филм Мобилен Телефон Чанта Crossbody, Телефон Торба, Crossbody Мобилен Телефон Паричникот

Rating 
DEN 1420.80

Залиха
Во магацинот.

Телефон Торба Големина : Оваа ретро телефон crossbody торба е 7.Мали видиме торбичка одговара за Европски/Американски женски, и доволно долго за да го носат како crossbody/една торба.Crossbody Телефон Паричникот Материјал : Оваа мода телефон торба е направен на СТП кожа и издржливи хардвер , класичен и едноставен дизајн, стилски стил,мали телефон чанта може да се користи за долго време.Совршен избор кога сакате торба која е исклучителна.Можете да изберете еден ви се допаѓа, тие се и практични & мулти - функционални, со што би се како на телефонот торба и паричникот торба, прилагодливи и пренослив рака, без разлика Дали тоа е како торба, crossbody торба, или чанта, се приспособат на тоа како ви се допаѓа, не ви се потребни да се одржи оваа торба и слободни вашите раце.Можете да изберете производи со слики, ве молиме имајте на ум дека прилагодено производи не се returnable.Мал крст тело чанта идеална опција за надворешна употреба , мулти-функција на дизајнирање, што е практичен и модерен.Топло Совети : Бидејќи димензија над се мери од страна на страна, големината на вистинскиот објект што сте го добиле може да постои 0.Мулти Функционални : Повеќе простор и кредитни картички слотови ви овозможи да ги складирање секојдневно мал објект.9 инчен(L), рамо, рака е 43 инч.5-1cm отстапување.

Основни карактеристики

Најдобри понуди