• Обновено
Се СРЕТНАЛЕ-23 Tamura Трансформатори Пакет од 10

Се СРЕТНАЛЕ-23 Tamura Трансформатори Пакет од 10

Rating 
DEN 5255.52

Залиха
Во магацинот.

Категории : -Трансформатори.Аудио Трансформатори.Производителот : -Tamura.Серија : - се ИСПОЛНЕТИ.Пакување : -Големо .Се СРЕТНАЛЕ-23 Tamura Трансформатори Digi Key TRANSFORMER 1.6 KCT : 3.2 2.5 MADCFeatures : Дел Статус : -Активно се Врти Ratio - Основно : Средно : -22.4 : 1 Отпорност - Основно (Ohms) : -1.6 k CT Отпорност - Средно (Ohms) : -3.2 DC-Отпор (DCR) - Основно : -230 Ohm DC-Отпор (DCR) - Средно : -1 Ohm Трансформатор Тип : -Податоци/Глас Спојка Фреквентен Опсег : -300 Hz 100k Hz Фреквенција Одговор : - 3d B Напон - Изолација : -500 VRMS @ 30 Секунди Вметнување на Косата : Враќање на Косата : Животната средина & Извоз Класификација : Олово Слободни Статус / Ro HS Статус Доведе слободни / Ro HS Согласност Влага Чувствителност Ниво (MSL) 1 (Неограничено).

Основни карактеристики

Најдобри понуди