• Обновено
SCDLFQ Мажите Коса Trimmers Електрични Коса Clippers, Cordless USB Полнење Брада Тример Чешлање Комплет со 15 Прецизност Должина Прилагодувања за Мажите, Водоотпорен

SCDLFQ Мажите Коса Trimmers Електрични Коса Clippers, Cordless USB Полнење Брада Тример Чешлање Комплет со 15

Rating 
DEN 801.60

Залиха
Во магацинот.

❤Со виси циклус на опашката на clipper, лесно да се откажам и да ги чува по употребата. ❤ јаглероден челик сечилото и моќен мотор, може да ја намали вашата коса брзо и прецизно, без коса се залепи и да не му наштети на вашата кожа. ❤Удобен сечилото показател за прилагодување на должината на сечилото, обезбедување на посмирен и повеќе прецизни перформансите на вашата коса. ❤Опремени со 4 различни должина граница чешли(3мм, 6mm, 10мм, 13mm), можете лесно да се контролира коса должина сакате да скратите и да се создаде различни стилови на косата. ❤ Мозок и cordless двојна употреба, нема повеќе да се грижите за се без струја, повеќе пригоден,По 1 час целосно наполнет, тоа може да се користи континуирано во 120 минути.

Основни карактеристики

Најдобри понуди