• Обновено
Паркер 62PLSBH-8M-pk20 Prestolok PLS Притисни-за-Поврзете Фитинг, Цевка на Цевка, 316L не 'Рѓосувачки Челик, Притисни-за-Поврзете Bulkhead, 5/16 (Пакување од 20)

Паркер 62PLSBH-8M-pk20 Prestolok PLS Притисни-за-Поврзете Фитинг, Цевка на Цевка, 316L не 'Рѓосувачки Челик,

Rating 
DEN 23867.52

Залиха
Во магацинот.

Нерѓосувачки челик 303 L collet.316 L не ' рѓосувачки челик тело.Fkm заптивки.316 L не ' рѓосувачки челик бекап за миење.Хемиски, корозија и абразија отпор.Паркер Pls фитинзи согласува да ФДУ стандарди дозволи за постојан контакт со храна и други агресивни средини.Произведени од страна Паркер, направен во сад.

Основни карактеристики

Најдобри понуди