• Обновено
3 Ниво Чевли Кабинет, Чевли Складирање Багажник, МДФ и Материјални, Не-Токсични, Мека и Удобна Перница, Флип-Врвот Фиока, Шупливи Дизајн, Разноврсна

3 Ниво Чевли Кабинет, Чевли Складирање Багажник, МДФ и Материјални, Не-Токсични, Мека и Удобна Перница, Флип-Врвот

Rating 
DEN 1608.00

Залиха
Во магацинот.

❃ВИСОКО-КВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ : Направен од висок квалитет на густина одбор материјал, кој е издржлив и нетоксичен.Со модерен изглед и издлабени надвор чевли рек дизајн, тоа е добар декоративни точка за вашиот дом. ❃ ЧЕВЛИ ЧУВАЊЕ на КЛУПАТА СО СЕДИШТЕ ПЕРНИЦА] : Ова ходникот клупата доаѓа со перница која е мека и удобна за седење на, може да се стави на вашите чевли или одмор за момент. ❃ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ ЧУВАЊЕ на КЛУПАТА : добро се Вклопува во ходникот, entryway, foyer, спална соба и сл. 23.6 L x11.8 W x 17.7 H инч. ❃100% SERVICE : Ако сте збунети во врска со квалитетот на производот или имате било какви други прашања, можете да ни e-mail и ние ќе бидеме среќни да го реши проблемот за вас. ❃100% ЗАДОВОЛНИ : секогаш Кога ќе се купи, ние веруваме дека нема да биде разочаран, ќе бидете многу задоволни, сите што треба да направите е да се стави тоа во количката.Овој компактен чевли рек не заземаат премногу простор.Стави оваа чевли чување на клупата на entryway или ходникот на вашиот дом, тоа ќе ви донесе многу погодности додека сте промена чевли по работа или излегување.Спецификација : Состојба : 100% Сосема New Item Тип : Чевли Cabinet Material : Густина Board Color : Black Size : 23.6 L x11.8 W x 17.7 H инчен appr.Пакет листа : 1 x Чевли Cabinet Notes : 1. Вистински производ во боја може да отстапува од фото поради светлина.2. Можеби постои мало отстапување во мерењето на производот.

Основни карактеристики

Најдобри понуди