• Обновено
XJJZS Компјутерските Звучници Стерео Моќни Мал Звучник за на ТВ, Телефон, Таблет и Лаптоп, Безжични

XJJZS Компјутерските Звучници Стерео Моќни Мал Звучник за на ТВ, Телефон, Таблет и Лаптоп, Безжични

Rating 
DEN 3499.92

Залиха
Во магацинот.

Тон контрола што ги опфаќа treble и бас дека казанџии на вашиот музиката.Вградена литиум батерија,еколошки и практични.Поддршка за MP3 музика формат декодирање.Мемориска функција,повторно пуштање на плејбекот.Употреба на високо-верност јазик,го направи звукот повеќе природна и нежна.

Основни карактеристики

Најдобри понуди